Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

Jak wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak w zasadzie każda pora jest idealna na to aby zażyć odrobinę odpoczynku i zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną czasami zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, innymi słowy doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, by weselić się spokojną i komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe Northline

Dobry dobór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod uwagę parę znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada ogłosić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z dowolnym typem samochodu w takim razie najpierw należy się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współbrzmieć. Dobrym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodaj najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a w dodatku należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed zakupem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu dodatkach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.